emprekis logo small
AUTOTRANSPORTO KAINOS

 
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Garantijos

Vidutinės naudotų tranporto priemonių kainos nustatomos renkant ir analizuojant įvairiausius prieinamus šaltinius internete, pardavimo aikštelėse ir kitose vietose. Všį Emprekis negali garantuoti duomenų, gautų iš nepriklausomų šaltinių tikslumo, patikimumo bei išsamumo, todėl neprisiima atsakomybės už galimus netikslumus bei kitokius trūkumus.

Taip pat vartotojas turi suprasti, kad vidutinė bet kokios transporto priemonės kaina yra tik orientacinė, turint omenyje, kad transporto priemonė yra normalios techninės būklės, neapgadinta transporto įvykiuose ir yra vidutiniškai nusidėvėjusi. Be to kainos gali svyruoti ir tarp atskirų pardavėjų dėl skirtingų garantijų ir skirtingo aptarnavimo, o taip pat dėl regioninės specifikos bei rinkos svyravimų ir kitų veiksnių, kuriuos turi įvertinti vartotojas, besinaudojantis šios internetinės svetainės duomenimis.

Atsakomybės apribojimas

Vartotojas prisiima visą atsakomybę ir riziką dėl Všį Emprekis duomenų naudojimo. Nei Všį Emprekis, nei jo darbuotojai nėra atsakingi už jokias tiesiogines ar netiesiogines pasekmes, kurias vartotojas gali patirti dėl naudojimosi duomenimis iš šios svetainės. Vartotojus, kuriems tokios sąlygos netinka, prašome nesinaudoti mūsų puslapiu.

Všį Emprekis pateikiami duomenys negali būti teisminio ginčo objektu, nes www.emprekis.lt svetainėje pateikiami duomenys yra konsultacinio pobūdžio.

Atgal

 WebMaster: albs VšĮ "Emprekis" Kaunas
Copyright © 2003 - 2024
Privatumo politika Garantijos ir Atsakomybės apribojimas