emprekis logo small
AUTOTRANSPORTO KAINOS

 
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registruotis
Pamiršau slaptažodį

PRIVTUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės Emprekis, VšĮ interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per Emprekis, VšĮ interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Jums besilankant Emprekis, VšĮ interneto svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį Emprekis, VšĮ interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus.

DUOMENYS APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

www.emprekis.lt yra naudojami sekantys slapukai:

PavadinimasPaskirtis
empr-autoSesijos identifikatorius
base_countryVartotojo pasirinkimas - kokios šalies kainas rodyti (Lietuvos, Latvijos, Estijos, ...)
iface_langVartotojo pasirinkimas - interfeiso kalba (LT, EN, ...)

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu konsultacijos@emprekis.eu arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.

Atgal

 WebMaster: albs VšĮ "Emprekis" Kaunas
Copyright © 2003 - 2023
Privatumo politika Garantijos ir Atsakomybės apribojimas